Top Logo ALUNTA
TITULINIS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
Vaikai, kaip gandras lizdui - kiekvienas randa savo vietą Spausdinti
2007 m. rugsėjo 07, Penktadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Rudens dargana pasisveikino rugsėjis. Lyg paukščiai į šiltesnius kraštus, naujam skrydžiui į mokslo ir žinių šalį pakilo tūkstančiai šalies vaikų. Mažiausieji, pamoję tėveliams, didvyriškai slėpdami smalsumą, nerimą ir graudulį, pirmą kartą atsisėdo į mokyklinį suolą. Vyresnieji – jaunatviškai žengė į gimnazijų klases. Dar vyresni – auditorijose matavosi studentų kepuraites. Tiesa, tarp vidurinį mokslą baigusiųjų, tokių tik trečdalis. Kiti pažiro kas kur. Taip pat, kaip ir nemažai penkiolikamečių. Vienus galime sutikti Zarasų žemės ūkio mokykloje, kiti, net 730 pirmakursių, mandagiai pasisveikina Utenos kolegijoje. 275 naujokai dairosi Utenos regioniniame mokymo centre, 175 - Alantos (Molėtų r.) technologijos ir verslo mokykloje (TVM). Kaip joje pasiruošta ir ketinama kedenti žinių lobyną, „Ūkininko patarėjas“ kalbino TVM direktorių Vladą Pusvaškį ir direktoriaus pavaduotoją ugdymui Stasį Skebą.

Skaityti plačiau...
 
Širdies viliokinis su Zita Ringelevičiene Spausdinti
2007 m. birželio 03, Sekmadienis

Active ImageUtenos apskrities viršininko administracijos sekretore

Kviečių kotletai

1 stiklinė kviečių, gabaliukas rūkytų lašinių, 4 virtos bulvės, 4 žali kiaušiniai, 1 svogūnas,
malti pipirai, druska.

Skaityti plačiau...
 
Nesame šventieji, bet šventuosius gerbkime Spausdinti
2007 m. gegužės 20, Sekmadienis

Šarūnas PREIKŠAS

Krikšto metu kiekvienas gavome pakvietimą į šventumą – „Būkite tokie tobuli, kaip jūsų dangiškasis Tėvas yra tobulas“ (Mt 5,48). Tačiau šventas yra tik Dievas. Jis – šventumo šaltinis. Jis suteikia šventumo dovaną visiems trokštantiems jį liudyti savo gyvenimu. Dievas, pašaukdamas tave gyventi čia ir dabar, turi viziją, turi svajonę, kaip tavo gyvenimas tobuliausiu būdu galėtų išsiskleisti. Jis trokšta tau paties geriausio. Tu taip pat svajoji trokšdamas geriausio. Bet tavo pažinimas ribotas, ateities vizija skendi nežinomybėje. O Dievas žino. Jis kviečia bendradarbiauti. Patikėti, atiduoti save Dievo valiai – reiškia siekti paties geriausio. Tai ir yra šventumas – būti tobulu Dievo įrankiu, leisti Dievui veikti tavyje ir per tave. Kiekvienas širdies gelmėje trokštame gėrio, trokštame mylėti ir būti mylimi. Bet dažniau savo neišmanymu, puikybe, nepasitikėjimu ne tik sugriauname savo gyvenimą, bet ir Dievo malonę... Tokios išminties mus moko religinė literatūra, nebūtinai religingi tėvai ir senoliai.

Skaityti plačiau...
 
Širdies viliokinis su Elena Grajauskiene Spausdinti
2007 m. gegužės 15, Antradienis

Active ImageEkologinės žemdirbystės šalyje pradininke bei puoselėtoja, Lietuvos ekologinės žemdirbystės asociacijos (LEŽA) tarybos nare, Molėtų r. ekologinių ūkių bendruomenės „Gojelis“ įkūrėja ir jos tarybos pirmininke, ūkininke, Alantos technologijos ir verslo mokyklos dėstytoja


Viščiukas su bruknėmis

Viščiukas, 100 g sviesto, 0,5 litro bruknių uogienės, lauro lapeliai, pipirai, kmynai, mairūnas.

Skaityti plačiau...
 
Kaimo keleliu į biudžeto kišenę? Spausdinti
2007 m. gegužės 11, Penktadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

„Būta ne vieno atvejo, kai už piktnaudžiavimus ir aplaidumą atsako ne sprendimus priėmę asmenys, bet bevardė „sistema“. Taip kaltininkai išvengia atsakomybės, o valstybė ir piliečiai patiria nuostolius. Taip sudaromos idealios sąlygos korupcijai, diskredituojamos dorovinės vertybės. Žmonių akyse prarandame pasitikėjimą valdžia, o kartu – ir valstybe. Kad būtų atkurtas teisingumas, padarytos klaidos turi būti pripažintos ir ištaisytos. Ypač didelę grėsmę viešajam interesui kelia sritys, kur korupciniai ryšiai sieja valstybės ir verslo institucijas“, - tarp kitų valstybės gyvenimo klausimų metiniame pranešime akcentavo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus. Ar bus priskirta prie tų „ne vieno atvejo“, sprendimo laukia ir puskilometrinė kaimo kelelio atkarpa Laičių k. (Molėtų r.).

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 921 - 925 išjungti 952
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Filmai internete