Top Logo ALUNTA
TITULINIS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
KONTAKTAI
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
REGISTRUOKIS

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie

Širdies viliokinis su Dalia Žygeliene Spausdinti El.paštas
2007 m. balandžio 15, Sekmadienis

Active ImageAlantos technologijos ir verslo mokyklos profesijos mokytoja

Keptas paršelis

Paršelis, druska, prieskoniai, majonezas, nugarinė

Jūsų nuomonė? I 5576

Skaityti plačiau...
 
Kaip „tartis“ su augalų kenkėjais Spausdinti El.paštas
2007 m. balandžio 10, Antradienis

Active ImagePavasaris, saulutė daro stebuklus. Nuo kasdienio, įprasto maršruto „lova – tualetas - šaldytuvas – televizorius“ nejučiomis nukrypsta net didžiausi slunkiai. Juos galime pamatyti ir apeiti drybsančius saulėkaitoje, vėjo neužpučiamoje vietoje. Aktyvesni tampa ir darbštuolėliai. Neklaidžiodami ir nesiblaškydami, jie ima purentuvą ir palinksta prie lysvės. O joje – gausybė augalams kenkiančių nekviestų svečių. Vieni šaknimis kabinasi, kiti šliaužia, treti ropoja... Kaip gali ekologiškas daržoves ir vaisius auginantis, kenksmingų chemijos priemonių nenaudojantis darbštuolėlis lengviau, tik darbu ir natūraliomis apsaugos priemonėmis „susitarti“, išprašyti nekviestus svečius „Ūkininko patarėjo“ korespondentui Šarūnui PREIKŠUI mielai sutiko papasakoti Lietuvos žemės ūkio universiteto profesorė, dr. Honorata DANILČENKO.

Jūsų nuomonė? I 29610

Skaityti plačiau...
 
Matininkų nesmaugs, tik mokėdami brangiau, reikalaus griežčiau Spausdinti El.paštas
2007 m. balandžio 04, Trečiadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Nuo žemės reformos pradžios iki 2007 m. sausio 1 d. nuosavybės teisės į žemę, mišką ir vandens telkinius Utenos apskrityje atkurtos 89,71 proc. piliečių nuo jų prašymuose nurodyto ploto. Tačiau per 2006 m. nuosavybės teisės atkurtos tik 1,65 proc. piliečių. Žemė natūra grąžinta 693 piliečiams, liko grąžinti 819. 56-iuose į vienkiemius neišskirstytuose kaimuose parengti žemės reformos žemėtvarkos projektai ir 424 piliečiams nuosavybės teisių dokumentai, o nuosavybės teisės į žemę neatkurtos 1143 piliečiams. Asmeninio ūkio žemė prie gyvenviečių privatizuota 1120 naudotojų ir 221-am parengti dokumentai žemės nuomai, tačiau liko privatizuoti 3133 naudotojams, parengti dokumentus žemės nuomai – 2606. Dar 503 naudotojams parengti dokumentus žemės privatizavimui ar nuomai bus galima tik prieš tai suprojektavus asmeninio ūkio žemės sklypus. Laisvos valstybinės žemės fondo teritorijoje perdavimui neatlygintinai nuosavybėn suprojektuoti ir parengti nuosavybės dokumentai 1975 piliečiams, o nuosavybės teisės į žemę, mišką ir vandens telkinius dar neatkurtos daugiau kaip 14 tūkst. piliečių. Nebaigti rengti 14 kadastro vietovių ir 17 rėžinių kaimų žemės reformos žemėtvarkos projektų papildymai.

Jūsų nuomonė? I 6430

Skaityti plačiau...
 
Širdies viliokinis su Angele Kaušyliene Spausdinti El.paštas
2007 m. balandžio 03, Antradienis

Active ImageUtenos apskrities administracijos viršininke

Mišrainė „Skanumėlis“

2 mangai, kepta vištienos krūtinėlė, migdolų riešutai, „Helmans“ majonezas.

Jūsų nuomonė? I 6403

Skaityti plačiau...
 
Subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams Spausdinti El.paštas
2007 m. balandžio 03, Antradienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Nors tuo metu nebuvau nei alkanas, nei ištroškęs, bet kažkodėl kartą vienos žavios ir veiklios naujasodiškės nei iš šio, nei iš to paklausiau „visai ne į temą“: „Ar mėgstate ir ar mokate skaniai gaminti valgį?“. Žaibiškai, greičiau už atmuštą teniso kamuoliuką atšoko atsakymas: „O ką, nesimato pagal vyrą“? Pasirodo - žmonės pastebėjo ir ne šiaip sau sako, kad „kelias į vyro širdį eina per skrandį“. Panašu, kad ir moterys neįsižeidžia, jei vyras ją pamalonina ir palepina kokiu savo rankomis pagamintu skanėstu (kas, kad gal tik jam jo patiekalas tokiu atrodo).

Jūsų nuomonė? I 5579

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 181 182 183 184 185 186 187 188 189 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 921 - 925 išjungti 945
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Filmai internete