Top Logo ALUNTA
TITULINIS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
KONTAKTAI
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
REGISTRUOKIS

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie

Širdies viliokinis su Zita Ringelevičiene Spausdinti El.paštas
2007 m. birželio 03, Sekmadienis

Active ImageUtenos apskrities viršininko administracijos sekretore

Kviečių kotletai

1 stiklinė kviečių, gabaliukas rūkytų lašinių, 4 virtos bulvės, 4 žali kiaušiniai, 1 svogūnas,
malti pipirai, druska.

Jūsų nuomonė? I 4662

Skaityti plačiau...
 
Nesame šventieji, bet šventuosius gerbkime Spausdinti El.paštas
2007 m. gegužės 20, Sekmadienis

Šarūnas PREIKŠAS

Krikšto metu kiekvienas gavome pakvietimą į šventumą – „Būkite tokie tobuli, kaip jūsų dangiškasis Tėvas yra tobulas“ (Mt 5,48). Tačiau šventas yra tik Dievas. Jis – šventumo šaltinis. Jis suteikia šventumo dovaną visiems trokštantiems jį liudyti savo gyvenimu. Dievas, pašaukdamas tave gyventi čia ir dabar, turi viziją, turi svajonę, kaip tavo gyvenimas tobuliausiu būdu galėtų išsiskleisti. Jis trokšta tau paties geriausio. Tu taip pat svajoji trokšdamas geriausio. Bet tavo pažinimas ribotas, ateities vizija skendi nežinomybėje. O Dievas žino. Jis kviečia bendradarbiauti. Patikėti, atiduoti save Dievo valiai – reiškia siekti paties geriausio. Tai ir yra šventumas – būti tobulu Dievo įrankiu, leisti Dievui veikti tavyje ir per tave. Kiekvienas širdies gelmėje trokštame gėrio, trokštame mylėti ir būti mylimi. Bet dažniau savo neišmanymu, puikybe, nepasitikėjimu ne tik sugriauname savo gyvenimą, bet ir Dievo malonę... Tokios išminties mus moko religinė literatūra, nebūtinai religingi tėvai ir senoliai.

Jūsų nuomonė? I 8049

Skaityti plačiau...
 
Širdies viliokinis su Elena Grajauskiene Spausdinti El.paštas
2007 m. gegužės 15, Antradienis

Active ImageEkologinės žemdirbystės šalyje pradininke bei puoselėtoja, Lietuvos ekologinės žemdirbystės asociacijos (LEŽA) tarybos nare, Molėtų r. ekologinių ūkių bendruomenės „Gojelis“ įkūrėja ir jos tarybos pirmininke, ūkininke, Alantos technologijos ir verslo mokyklos dėstytoja


Viščiukas su bruknėmis

Viščiukas, 100 g sviesto, 0,5 litro bruknių uogienės, lauro lapeliai, pipirai, kmynai, mairūnas.

Jūsų nuomonė? I 12695

Skaityti plačiau...
 
Kaimo keleliu į biudžeto kišenę? Spausdinti El.paštas
2007 m. gegužės 11, Penktadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

„Būta ne vieno atvejo, kai už piktnaudžiavimus ir aplaidumą atsako ne sprendimus priėmę asmenys, bet bevardė „sistema“. Taip kaltininkai išvengia atsakomybės, o valstybė ir piliečiai patiria nuostolius. Taip sudaromos idealios sąlygos korupcijai, diskredituojamos dorovinės vertybės. Žmonių akyse prarandame pasitikėjimą valdžia, o kartu – ir valstybe. Kad būtų atkurtas teisingumas, padarytos klaidos turi būti pripažintos ir ištaisytos. Ypač didelę grėsmę viešajam interesui kelia sritys, kur korupciniai ryšiai sieja valstybės ir verslo institucijas“, - tarp kitų valstybės gyvenimo klausimų metiniame pranešime akcentavo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus. Ar bus priskirta prie tų „ne vieno atvejo“, sprendimo laukia ir puskilometrinė kaimo kelelio atkarpa Laičių k. (Molėtų r.).

Jūsų nuomonė? I 14143

Skaityti plačiau...
 
Orai „išdykauja“, sodininkai nuogąstauja Spausdinti El.paštas
2007 m. gegužės 05, Šeštadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

„Dvi pirmąsias gegužės naktis smarkokai spustelėjęs šaltis sugniuždė daugelį šalies sodininkų. Skaičiuojama, kad kai kuriuose soduose prarasta iki 70 proc. būsimo derliaus. Jau aišku, kad šiemet blogai derės obelys, vyšnios ir slyvos. Daugelyje Lietuvos rajonų temperatūra buvo nukritusi iki 5 laipsnių šalčio, o Švenčionių ir Ignalinos rajonuose žemė pasidengė iki centimetro storio danga“, - toks ELTOS pranešimas apskriejo šalį apie ankstyvąsias šalnas. Ir šiomis dienomis kasdien girdime tai apie kiaušinio dydžio ledų krušą, škvalus, žaibus, perkūniją, išvartytus medžius, nuplėštus stogus, tai apie gausų sniegą Šveicarijoje ar potvynius Lenkijoje. Gūžčiodami pečiais dėl tokių orų „išdaigų“, nė vienas klimatologas ar meteorologas nedrįso garantuoti, jog vėlyvosios šalnos, kartais būnančios gegužės pabaigoje ir net birželio pradžioje, mus aplenks.

Jūsų nuomonė? I 8898

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 916 - 920 išjungti 946
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Ugnies_šokis