Top Logo ALUNTA
TITULINIS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
Žmonės – ne dievai: ungurių negelbėja, bet saugos lašišas Spausdinti
2007 m. rugsėjo 26, Trečiadienis

Active ImageŠarūnas Preikšas

Prieš metus pasakojome apie gaišenos dvoką, sklidusį nuo Lakajų, Kertuojos ir, ypatingai, Siesarčio ežerų. Šiais metais panašus kvapelis dvelkia nuo Bebrusų ir Galuonų ežerų vandens bei pakrančių. Priežastis ta pati: vandenyje ir tarp meldų plūduriuojantys negyvi unguriai. Nemalonaus jų skleidžiamo kvapo neužgožė nei vietomis smilkęs dūmelis,  nei beveik dešimteriopai pigiau, tik už 10-15 Lt/kg siūlomi rūkyti unguriai.

Skaityti plačiau...
 
Mėsiniai galvijai: senovėje aukojo dievams, šiandien - perdirbėjams Spausdinti
2007 m. rugsėjo 24, Pirmadienis

Active ImageŠarūnas Preikšas

Mėsinė galvijininkystė – jauniausia šalies žemės ūkio šaka. Jos vystymas yra prioritetinė žemės ūkio veiklos sritis, numatyta 2007-2013 metų Kaimo plėtros priemonių plane (KPP). Jame mėsinės galvijininkystės plėtrai skiriamas ypatingas dėmesys: ūkininkai, numatantys mėsinės gyvulininkystės kūrimą ar jau esančio ūkio veiklos modernizavimą, turi galimybę pasinaudoti KPP priemonėmis „Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas“ arba „Žemės ūkio valdų modernizavimas“.

Skaityti plačiau...
 
Kvietimas Spausdinti
2007 m. rugsėjo 24, Pirmadienis

Active ImageSpalio 7 dieną Bažnyčia mini švč. Mergelę Mariją, Rožinio Karalienę. Mūsų parapijoje – tai gražiausi rudens atlaidai.

Maloniai kviečiame visus spalio 7 dieną į Švč. Mergelės Marijos, Rožinio Karalienės atlaidus Alantos šv. Jokūbo bažnyčioje.

Mišios – 10 val. Suma – 12 val.

Kartu su mumis melsis, giedos ir dėkos Aukščiausiajam už nuveiktus darbus žinomi Lietuvos operos grandai Vladimiras Prudnikovas, Ieva Prudnikovaitė ir Eduardas Kaniava.

Padėkosime visiems, kurie prisidėjo darbais, parama mūsų bažnyčiai, keičiant bažnyčios grindis.

 
Priesaika Spausdinti
2007 m. rugsėjo 23, Sekmadienis

Active ImageAloyzas Sakalas

"Aš, (vardas, pavardė), prisiekiu būti ištikimas(-a) Lietuvos Respublikai; prisiekiu gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus."

Iš Seimo nario priesaikos (Seimo statuto 3 str.).

Taip prisiekė kiekvienas prieš trejetą metų į Seimą išrinktas pilietis. Bet man atrodo, kad dalis Seimo narių tą priesaiką pamiršo. Priesaikos tekste įrašyta tai, kas pabrėžiama ir Konstitucijoje. Jos nuostatos privalomos visiems, ne tik Seimo nariams.

Skaityti plačiau...
 
Sulaukus nepagarbos asmeniškai-skauda. O nepagarba kitam nejaudina? Spausdinti
2007 m. rugsėjo 23, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Pagarba. Žmogus. Pagarba žmogui. Apie šių žodžių ir jų junginio prasmę beveik visi sugebėtume pasakyti po gana nemenką pamokslą. Gal ne visi prisimintume ir akcentuotume, jog žmogų, jo garbę Konstitucija ir įstatymais saugo ir gina valstybė, „mylėk savo artimą, kaip save patį“ moko bažnyčia, tačiau kiekvienas, atsidūręs žmogaus, kuriam asmeniškai pareikšta nepagarba „kailyje“, jaučiame pelnytą ar nepelnytą nuoskaudą. Tik išreiškiame ją skirtingai: vieni, revizuodami savo poelgius „gal ką padariau ne taip, suklydau“, vogčiomis, tyliai nubraukia ašarą, kiti – dėl sulauktos nepagarbos varginasi tik tiek, kad, jei yra kas žiūri, demonstratyviai rauda: „žiūrėkit, mane įžeidė, užgavo...“. Treti - neretai net pamiršę, kad yra toks dalykas kaip kultūra, teisės ir moralės normos, aklai, nemotyvuotai ir nepagrįstai, beveik ar visai nesirinkdami, puola kaltinti ir „auklėti“ visus iš eilės arba pirmą pasitaikiusį. Antraisiais ir trečiaisiais dažniausiai būna tie, kurie kelia triukšmą tik tada, kai nepagarba, įžeidinėjimai ir patyčios reiškiamos jiems asmeniškai. Jei įžeidinėjamas toks pat kitas, tokie to „nemato“ arba nenori matyti.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 906 - 910 išjungti 948
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Skelbimai