Top Logo ALUNTA
TITULINIS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
KONTAKTAI
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
REGISTRUOKIS

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie

Kvietimas Spausdinti El.paštas
2007 m. rugsėjo 24, Pirmadienis

Active ImageSpalio 7 dieną Bažnyčia mini švč. Mergelę Mariją, Rožinio Karalienę. Mūsų parapijoje – tai gražiausi rudens atlaidai.

Maloniai kviečiame visus spalio 7 dieną į Švč. Mergelės Marijos, Rožinio Karalienės atlaidus Alantos šv. Jokūbo bažnyčioje.

Mišios – 10 val. Suma – 12 val.

Kartu su mumis melsis, giedos ir dėkos Aukščiausiajam už nuveiktus darbus žinomi Lietuvos operos grandai Vladimiras Prudnikovas, Ieva Prudnikovaitė ir Eduardas Kaniava.

Padėkosime visiems, kurie prisidėjo darbais, parama mūsų bažnyčiai, keičiant bažnyčios grindis.

Jūsų nuomonė? I 7826

 
Priesaika Spausdinti El.paštas
2007 m. rugsėjo 23, Sekmadienis

Active ImageAloyzas Sakalas

"Aš, (vardas, pavardė), prisiekiu būti ištikimas(-a) Lietuvos Respublikai; prisiekiu gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus."

Iš Seimo nario priesaikos (Seimo statuto 3 str.).

Taip prisiekė kiekvienas prieš trejetą metų į Seimą išrinktas pilietis. Bet man atrodo, kad dalis Seimo narių tą priesaiką pamiršo. Priesaikos tekste įrašyta tai, kas pabrėžiama ir Konstitucijoje. Jos nuostatos privalomos visiems, ne tik Seimo nariams.

Jūsų nuomonė? I 6600

Skaityti plačiau...
 
Sulaukus nepagarbos asmeniškai-skauda. O nepagarba kitam nejaudina? Spausdinti El.paštas
2007 m. rugsėjo 23, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Pagarba. Žmogus. Pagarba žmogui. Apie šių žodžių ir jų junginio prasmę beveik visi sugebėtume pasakyti po gana nemenką pamokslą. Gal ne visi prisimintume ir akcentuotume, jog žmogų, jo garbę Konstitucija ir įstatymais saugo ir gina valstybė, „mylėk savo artimą, kaip save patį“ moko bažnyčia, tačiau kiekvienas, atsidūręs žmogaus, kuriam asmeniškai pareikšta nepagarba „kailyje“, jaučiame pelnytą ar nepelnytą nuoskaudą. Tik išreiškiame ją skirtingai: vieni, revizuodami savo poelgius „gal ką padariau ne taip, suklydau“, vogčiomis, tyliai nubraukia ašarą, kiti – dėl sulauktos nepagarbos varginasi tik tiek, kad, jei yra kas žiūri, demonstratyviai rauda: „žiūrėkit, mane įžeidė, užgavo...“. Treti - neretai net pamiršę, kad yra toks dalykas kaip kultūra, teisės ir moralės normos, aklai, nemotyvuotai ir nepagrįstai, beveik ar visai nesirinkdami, puola kaltinti ir „auklėti“ visus iš eilės arba pirmą pasitaikiusį. Antraisiais ir trečiaisiais dažniausiai būna tie, kurie kelia triukšmą tik tada, kai nepagarba, įžeidinėjimai ir patyčios reiškiamos jiems asmeniškai. Jei įžeidinėjamas toks pat kitas, tokie to „nemato“ arba nenori matyti.

Komentarai (3) I 6041

Skaityti plačiau...
 
Narkotikų vartotojai įspėjami apie pavojingą medžiagą Spausdinti El.paštas
2007 m. rugsėjo 23, Sekmadienis

Active ImagePirmadienį Narkotikų kontrolės departamento išplatintame pranešime įstaigoms, palaikančioms tiesioginį kontaktą su švirkščiamųjų narkotikų vartotojais, nurodyta įspėti narkotikų vartotojus apie apyvartoje pasirodžiusią pavojų gyvybei keliančią medžiagą. Tokius įspėjimus departamentas pareiškė reaguodamas į praėjusią savaitę išaugusių mirčių, kaip manoma, dėl apsinuodijimo narkotikais skaičių.

Jūsų nuomonė? I 6566

Skaityti plačiau...
 
Ekologiški produktai: jei nėra dokumentuose – nereiškia, kad nėra ir ant stalo Spausdinti El.paštas
2007 m. rugsėjo 22, Šeštadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Nepakankamas ekologiškų produktų asortimentas bei kokybė, rinkodaros ir rinkotyros priemonių įgyvendinimas, vartotojų švietimas, ekologinės gamybos ūkių kooperavimasis bei ekologiškų produktų perdirbimas ūkininkų ūkiuose yra aktualiausios šalies ekologinio žemės ūkio problemos. Jų sprendimui ir ekologinės žemdirbystės vystymui iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai (KPF) ir Lietuvos biudžeto (80 proc. iš ES ir 20 proc. iš Lietuvos) pagal Kaimo plėtros programą (KPP) ekologinių ūkių savininkams mokama nemenka, viena didžiausių Europos sąjungoje (ES) metinė parama: už ha, auginant javus - 1436 , daržoves ir bulves – 1902, vaistažoles ir/ar prieskoninius augalus – 1574, sodus – 2596, uogynus – 2534, daugiametę žolę – 407 Lt.  Tačiau ekologinė gamyba nėra socialinės paramos forma. Tai yra verslo rūšis, galinti ir turinti duoti pelno. Ja gali užsiimti ne kiekvienas norintis, o tik turintis tinkamas sąlygas ir žinias. Ekologinės žemdirbystės puoselėtojams vartotojai ir įvairaus lygio valdininkai dažnai priekaištauja: „imate dideles paramos lėšas, ekologinių ūkių daugėja, o ekologiškų produktų beveik neįmanoma rasti“. Ar priekaištai pelnyti, ar ekologiškai ūkininkaujantieji produkcijos negamina ir rūpinasi tik kaip pasiimti paramą? Atsakymų „Ūkininko patarėjas“ dairėsi Molėtų r. ekologinių ūkių kooperatyve „Padegsnys“.

Komentarai (1) I 6508

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 906 - 910 išjungti 946
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Skelbimai