Top Logo ALUNTA
TITULINIS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
KONTAKTAI
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
REGISTRUOKIS

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie

VINGIO PARKE – EKOLOGIŠKŲ PRODUKTŲ MUGĖ Spausdinti El.paštas
2007 m. rugsėjo 22, Šeštadienis

Active ImageŠį savaitgalį Vilniuje, Vingio parke, laukiami visi, norintys gyventi ir maitintis sveikiau. Rugsėjo 22–23 d. 9–15 val. VšĮ „Tatulos programa“ vėl rengia populiariąją ekologiškų rudens gėrybių mugę, kuri sostinės gyventojus ir svečius džiugina nuo 1995 metų.

Jūsų nuomonė? I 6374

Skaityti plačiau...
 
NUOBAUDŲ SKYRIMO TERMINAI PRATĘSTI Spausdinti El.paštas
2007 m. rugsėjo 22, Šeštadienis

Active ImageVyriausybė pritarė Žemės ūkio ministerijos pateiktam Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 35 ir 1101 straipsnių pakeitimo įstatymo projektui, kurio tikslas – tinkamai reglamentuoti administracinių nuobaudų skyrimo terminus.

Komentarai (1) I 7281

Skaityti plačiau...
 
Vaikai, kaip gandras lizdui - kiekvienas randa savo vietą Spausdinti El.paštas
2007 m. rugsėjo 07, Penktadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Rudens dargana pasisveikino rugsėjis. Lyg paukščiai į šiltesnius kraštus, naujam skrydžiui į mokslo ir žinių šalį pakilo tūkstančiai šalies vaikų. Mažiausieji, pamoję tėveliams, didvyriškai slėpdami smalsumą, nerimą ir graudulį, pirmą kartą atsisėdo į mokyklinį suolą. Vyresnieji – jaunatviškai žengė į gimnazijų klases. Dar vyresni – auditorijose matavosi studentų kepuraites. Tiesa, tarp vidurinį mokslą baigusiųjų, tokių tik trečdalis. Kiti pažiro kas kur. Taip pat, kaip ir nemažai penkiolikamečių. Vienus galime sutikti Zarasų žemės ūkio mokykloje, kiti, net 730 pirmakursių, mandagiai pasisveikina Utenos kolegijoje. 275 naujokai dairosi Utenos regioniniame mokymo centre, 175 - Alantos (Molėtų r.) technologijos ir verslo mokykloje (TVM). Kaip joje pasiruošta ir ketinama kedenti žinių lobyną, „Ūkininko patarėjas“ kalbino TVM direktorių Vladą Pusvaškį ir direktoriaus pavaduotoją ugdymui Stasį Skebą.

Jūsų nuomonė? I 5434

Skaityti plačiau...
 
Širdies viliokinis su Zita Ringelevičiene Spausdinti El.paštas
2007 m. birželio 03, Sekmadienis

Active ImageUtenos apskrities viršininko administracijos sekretore

Kviečių kotletai

1 stiklinė kviečių, gabaliukas rūkytų lašinių, 4 virtos bulvės, 4 žali kiaušiniai, 1 svogūnas,
malti pipirai, druska.

Jūsų nuomonė? I 4264

Skaityti plačiau...
 
Nesame šventieji, bet šventuosius gerbkime Spausdinti El.paštas
2007 m. gegužės 20, Sekmadienis

Šarūnas PREIKŠAS

Krikšto metu kiekvienas gavome pakvietimą į šventumą – „Būkite tokie tobuli, kaip jūsų dangiškasis Tėvas yra tobulas“ (Mt 5,48). Tačiau šventas yra tik Dievas. Jis – šventumo šaltinis. Jis suteikia šventumo dovaną visiems trokštantiems jį liudyti savo gyvenimu. Dievas, pašaukdamas tave gyventi čia ir dabar, turi viziją, turi svajonę, kaip tavo gyvenimas tobuliausiu būdu galėtų išsiskleisti. Jis trokšta tau paties geriausio. Tu taip pat svajoji trokšdamas geriausio. Bet tavo pažinimas ribotas, ateities vizija skendi nežinomybėje. O Dievas žino. Jis kviečia bendradarbiauti. Patikėti, atiduoti save Dievo valiai – reiškia siekti paties geriausio. Tai ir yra šventumas – būti tobulu Dievo įrankiu, leisti Dievui veikti tavyje ir per tave. Kiekvienas širdies gelmėje trokštame gėrio, trokštame mylėti ir būti mylimi. Bet dažniau savo neišmanymu, puikybe, nepasitikėjimu ne tik sugriauname savo gyvenimą, bet ir Dievo malonę... Tokios išminties mus moko religinė literatūra, nebūtinai religingi tėvai ir senoliai.

Jūsų nuomonė? I 7472

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 181 182 183 184 185 186 187 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 901 - 905 išjungti 934
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
VESTUVES