Top Logo ALUNTA
TITULINIS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
PROTŲ MŪŠIS ALANTOS DVARE Spausdinti
2016 m. vasario 24, Trečiadienis

Active ImageVasario 20 d. Alantos dvare įvyko protų mūšis ,,Kelias į pasaulį prasideda gimtajame krašte“, skirtas Alantos 580 metų jubiliejui paminėti. Alanta turi dar vieną progą švęsti – 2016 metais miestelis paskelbtas Mažąja kultūros sostine, todėl svarbu kiekvienam alantiškiui pirmiausia pasidomėti savo gimtojo krašto istorija, žymiais žmonėmis, papročiais, kad žinias apie savo kraštą galėtų perduoti draugams ir atvykstantiems svečiams, kraštiečiams, išsibarsčiusiems po visą Lietuvą.

 

Active Image

Žaidimą sudarė trys turai, kiekvienas po 10 klausimų ir ,,Blitz“ turnyras. Renginyje dalyvavo šešios komandos, kurios turėjo atsakyti į pateiktus klausimus apie Alantą, Molėtų rajoną ir Lietuvą. Smagu, kad sulaukėme svečių iš Molėtų, Anykščių, Vilniaus. Išmaniausia buvo „Virintos“ komanda. Tačiau, kaip dažnai būna, nugalėjo draugystė, noras atrasti dar nežinomų įdomių faktų.

Active Image

Už konsultacijas, ruošiant klausimus, dėkojame kraštiečiui G. Šeikiui, Alantos gimnazijos mokytojams V. Šereliui ir R. Lasytei, už prizus - žaidimo rėmėjams: kavinei „Owl cafe“ ir transporto įmonei „Eirif“. Už puikiai praleistą popietę – nuoširdus ačiū protmūšio dalyviams. Kitas žaidimas numatomas kovo mėnesį, sekite informaciją ir atvykite kautis.

Active Image

Active Image

Active Image

Active Image

Active Image

Active Image

Active Image

Active Image

Active Image

Active Image

 
< Peržiūrėti   Kitas >
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
VESTUVES