Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow SPAUDOJE arrow „Aukštaitiškas formatas” skaičiavo politikų pinigus
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
„Aukštaitiškas formatas” skaičiavo politikų pinigus Spausdinti
2015 m. sausio 01, Ketvirtadienis

Active Image

Skaitytojus pasiekė naujas, paskutinis 2014 metų žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeris.
Šiame žurnale išsamiai išnagrinėtos Utenos regiono politikų šeimų turto deklaracijos, suskaičiuotas merų, Seimo narių ir savivaldybių Tarybų narių turtas. Baigiantis kadencijai Utenos regiono savivaldybių Tarybose liko 17 milijonierių. 6 milijonieriai dirba Utenos rajono Taryboje, 5 – Molėtų, 3 – Ignalinos, o Zarasų, Anykščių ir Visagino savivaldybių Tarybose yra po vieną milijonierių. 

Žurnalo publikacijoje „KGB generolas dėl paskutinio Lietuvos partizano žūties nekaltas“ nagrinėjamos paskutinio Lietuvos partizano Antano Kraujelio-Siaubūno žūties aplinkybės bei pateikiamas reportažas iš teismo posėdžio, kuriame teisiamuoju buvo KGB generolas Marijonas Misiukonis.

Rubrikoje „Sustingęs laikas“ pateikiama per 20 senųjų Užpalių nuotraukų bei pasakojama šio Utenos rajono miestelio istorija („Užpaliai turi savo kino metraštį ir kino naktis“). 
Žurnalistė Jolanta Matkevičienė straipsnyje „Sentikė iš Molėtų“ pasakoja apie molėtiškę būrėją ir aiškiaregę Anastaziją Kuliešovaitę.

Žurnalistė Daiva Goštautaitė su skaitytojais dalinasi savo kelionių įspūdžiais („Belgijos miestai kvepia šokoladu ir vafliais“), o į Ryčio Kulboko 13 klausimų atsako Zarasų savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Keršys. Žurnalistų dėmesio sulaukė ir Visagino merė Dalia Štraupaitė. „Aukštaitiškame formate“ pasakojama merės sulaikymo ir kalinimo Šiaulių tardymo izoliatoriuje istorija („Visagino merė žegnojo pareigūnus“).

Žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ ieškokite visose Utenos regiono prekybos vietose. 

Active Image

 
Kitas >
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Filmai internete