Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow STRAIPSNIAI
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
STRAIPSNIAI
Žodžiai šonkaulių nelaužo (atnaujinta) Spausdinti
2012 m. birželio 22, Penktadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Žodžiai šonkaulių nelaužo, bet pakrapštyti pakaušį, pakrutinti smegeninę skatina. Taip tikriausiai galėtų pasakyti kiekvienas, nesvarbu kuriuo – dešiniuoju ar kairiuoju pusrutuliu mąstantis. Ir kiekvienas, kuris praėjusį savaitgalį atvyko į svetingąją Alantos technologijos ir verslo mokyklą (TVM). Nuo penktadienio ryto iki Joninių laužo, o jam užgesus, dar iki sekmadienio pavakarių, jaukioje aplinkoje po TVM skliautais rimtais, kartais ir nusišypsančiais veidais iš tribūnos aidėjo protingų oratorių gilios mintys, džiaugsmas kai kuriais Lietuvos pasiekimais, skausmas dėl pilietiškumo, teisingumo bei kitų visus liečiančių dalykų smuktelėjimo žemyn, ieškojimai, kaip smukimų išvengti ar bent juos sumažinti. Intelektualai „iš anapus“ (iš už Atlanto), kaimyninių šalių ir iš pačios Marijos žemės – Lietuvos - susispietė į kasmetį, jau devynioliktąjį „Santaros-Šviesos“ suvažiavimą. Pranešimus skaitė, į diskusijas šeštadienį įsitraukė ir žinomi Lenkijos bei Rusijos politologai.

Skaityti plačiau...
 
Ambicijoms ir interesams kompetencija ne prie ko Spausdinti
2012 m. birželio 19, Antradienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Dangstantis pagirtinu siekiu stiprinti eismo saugumą, Susisiekimo ministerija iniciavo, parengė ir bando Seime prastumti naują įstatymą. Jam tapus „kūnu“, policijos pareigūnai keliuose privalėtų tikrinti transporto priemonių techninę būklę. Aptikus reikalavimų neatitikimus, pareigūnai galėtų paimti ir anuliuoti galiojančios transporto priemonių techninės apžiūros dokumentus. Ar nepakanka, kad ir be naujų įstatymų policija savo kompetencijos ribose baudžia už kelyje vizualiai pastebimus transporto priemonių techninių reikalavimų pažeidimus? Ar tokia „perestroika“ reikalinga? Kam ir kokią naudą ji duotų? Ar įstatymas netaps naujų neigiamų pasekmių atsiradimo priežastimi?

Skaityti plačiau...
 
Meilė Dievo Motinai įveikia visas kliūtis Spausdinti
2012 m. birželio 11, Pirmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Molėtų rajono Alantos seniūnijos Janonių kaime, pačiame Anykščių dekanato Alantos (anksčiau Skiemonių) parapijos pakraštyje tarp kalvų boluoja dekoratyvinių augalų, kryžių kryželių apkabinta ir saugoma koplytėlė. Prieš pusšimtį metų šioje vietoje Janonių kaimo dukrai apsireiškė Švč. Mergelė Marija. Janonys yra viena iš keturių Lietuvoje katalikų bažnyčios pripažintų Švč. Marijos apsireiškimo vietų.

Skaityti plačiau...
 
Varnas varnui akies nekerta. O vairuotojas vairuotojui? Spausdinti
2012 m. birželio 03, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Kol iš Vilniaus atriedi į Uteną arba atvirkščiai, kiekvieną kartą esi liudininku, kaip kelis kartus kelių chuliganai spjauna į Kelių eismo taisykles ir pasismagindami kelia grėsmę kitų eismo dalyvių saugumui. Žurnalistinio tyrimo metu bandėme pasiaiškinti, kaip vairuotojų amžius įtakoja kelių eismo saugumą, vairavimo kultūrą, kas ir kodėl kelia didžiausią grėsmę keliuose. Apie tyrimo rezultatus bei jų peršamas išvadas pasakojome rašiniuose „Vairuotojų amžius giltinei nerūpi“ ir „Močiutės vairuoja, kunigas jų pinigus skaičiuoja“. Tyrimą baigėme. Pateikiame kitus, dar neskelbtus jo rezultatus bei išvadas.

Skaityti plačiau...
 
Mieli abiturientai, gero vėjo, tegul jums sekasi! Spausdinti
2012 m. gegužės 29, Antradienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Penktadienio rytą miestų ir miestelių gyventojus budino gatvėmis bei apie aikštes ratus sukę automobiliai. Visi matyti, bet nekasdieniški. Papuošti įvairiaspalviais balionais, kaspinais, gėlėmis ir užrašais. Ir važiavo jie garsiai. Su motorų gaudesį permušančiais pypsėjimais, akomponuojant automobilių gale vilktų, šokinėjusių skardinių tarškėjimui. Vairus sukiojo tarsi iš kino ekranų iššokę vyrukai juodais kostiumais. Daugumoje šalies mokyklų tądien skambėjo Paskutinis skambutis. Šiais mokslo metais gimnazijas, bendrojo lavinimo mokyklas ir profesinio mokymo įstaigas baigia 46 tūkst. abiturientų.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 6 - 10 išjungti 246
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
VESTUVES