Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow STRAIPSNIAI
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
STRAIPSNIAI
Būriais ir pavieniui medžiotojai lenkia brakonierius Spausdinti
2010 m. rugsėjo 20, Pirmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

     Kol, sekdami pėdsakais, aplinkos apsaugos ir policijos pareigūnai iš miško apie keturis kilometrus klampojo iki Anykščių rajono Varkujų kaime gyvenančio Eugenijaus Janušausko namų, pakeliui surinko 15 žvėrims paspęstų kilpų. Prie kai kurių buvo kitų miško gyventojų apgraužtų žvėrelių likučių ir kraujo pėdsakų. Pagalbinėse 9 kartus už įvairius nusikaltimus teisto E.Janušausko namo patalpose rasta paruoštų ir dar sukamų kilpų, o šaldytuve – žvėrienos gabalų. Iškėlus baudžiamąją bylą ir pradėjus ikiteisminį tyrimą, kiek vėliau pareigūnai atliko kratą ir jos metu iš E.Janušausko sodybos paėmė dar 20 kilpų žvėrims bei du tinklaičius žuvims gaudyti.

Skaityti plačiau...
 
Aistros dėl alkoholio ir be mielių putoja Spausdinti
2010 m. rugsėjo 18, Šeštadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Kam jau kam, bet alkoholiui Lietuvoje niekada abejingų nebuvo. Vieni jį stengiasi išguiti, kiti garbina, be svaigalų lašo smagiau gyventi nesugeba ar jau nebegali. Tretiems rūpi tik kaip iš daugelio gyvenimus sudeginančio, nelaimes ir ašaras prišaukiančio „ugninio vandens“ kuo storiau banknotais savo kišenes prikimšti. Marijos žemėje, lyg purviname pelkyno bravorėlyje, dėl alkoholio burbuliuoja aistros, kapsi reformos, liejasi rietenos, taškosi keiksmai ir nelaimės. Vieni grūmoja, kvailais asilais, kitokiais epitetais vadina „nesusipratėlius“, kurie nesutinka, jog ant kiekvieno kampo kas panorėjęs galėtų sau ir draugams „sąmanę“ varyti, ją arba „valstybinę“ bet kur ir bet kada prekiauti. Kitiems pikta, jog alkoholiu neprekiaujama, neįpilama čia pat - jų „kontoroje“.

Skaityti plačiau...
 
Gydyti turėtų medikai, o ne vaistų pardavėjai ar bet kas kitas Spausdinti
2010 m. rugpjūčio 25, Trečiadienis

Active ImageŠarūnas   PREIKŠAS

     Rašinyje „Lietuvą valdo genijai“ pasakojome apie naująją receptų išdavimo tvarką. Ji galioja nuo birželio 1  d. Taip pat pasakojome, ko galime tikėtis ir iš šviežiai pasirašyto 2010 m. kompensuojamųjų vaistinių preparatų kainyno. Dėl klerkų lėtapėdiškumo ir tik jiems žinomų, viešai neskelbiamų tikrųjų vilkinimo motyvų, tik likus keturiems mėnesiams iki metų pabaigos, t.y., per mėnesį po sveikatos apsaugos ministro pasirašymo rašalui išdžiūvus, kainynas pradės galioti tik rugsėjį. Abu Sveikatos apsaugos ministerijos kūriniai sukėlė aštrias gydytojų, farmacininkų ir pacientų atstovų diskusijas. Visi sutiko, kad kūriniai genialūs, tik vos ne visi juos vertino kaip genialias nesąmones, sukurptas tikrai neeilinius sugebėjimus bei savo interesus turinčių autorių. Ore pleveno žodžiai „korupcija, skaidrumo stoka“. Girdėjosi net ir raginimų atšaukti naują, daug kam nesuvokiamą receptų išdavimo tvarką. Dėl jos politikai Juozas Olekas ir Jonas Juozapaitis net į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) kreipėsi. Kaip yra ir kaip turėtų būti, geriausiai sužinai, jei klausi išmanančių ir protingų. O Lietuvoje visi protingi ir viską išmano, tik tokie tarp tikrų bei tariamų genijų ir gyvena. Tad „Laba diena. Kaip pakomentuotumėte situaciją? Ar reikėtų atšaukti naują receptų išdavimo tvarką?“ Žodžių į vatą nevyniojo, pro kur iš foto aparato „paukštelis išskrenda“,  žiūrėjo:

Skaityti plačiau...
 
Lietuvą valdo genijai Spausdinti
2010 m. rugpjūčio 21, Šeštadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS
  
     Ne kur kitur, o Lietuvoje pirmiausiai paskelbta apie neva suvaldytą, kitur pasaulyje neįveiktą, antra banga grasiusią ekonominę krizę. Negana to, sunkmečiu besikapanojančiam pasauliui Lietuvos Vyriausybė kilniai leido iš jos mokytis, kaip valdyti šalį, nepaisant pagrindinių ekonomikos dėsnių. Bet žadėtų vadovėlių apie neeilinius lietuvaičių valdininkų sugebėjimus niekas neparašė, Nobelio premija ar kitokiais įvertinimais nepakvipo. O jų kažin ar ir reikia. Lietuvis juk ne šiaip sau niūniuoja: „Kas man iš tos laimės, kas iš tos garbės...“ Niūniuoja ir toliau žygiuoja. Kad patys, giminės ir kai kurie prieteliai neliūdėtų, Lietuvos valdininkai vėl ištryško genialumu: pro visas komisijas bei kitokias institucijas daugiau kaip metus stūmė ir sėkmingai prastūmė, įstatymais visiems šalyje privalomai įteisino pasaulyje neregėtą dalyką – gydytojams uždraudė, o komersantams, vaistų pardavėjams suteikė teisę gydyti ligas, traumas ir susirgimus.

Skaityti plačiau...
 
Žmoniškumo ne tik žmonėms reikia Spausdinti
2010 m. rugpjūčio 13, Penktadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

„Alinantį, ilgai trunkantį karštį pranašaujančios orų prognozės kėlė nerimą: bijojome, kad žmonių augintiniai karštį sunkiai ištvers, padaugės susirgimų ir gal net gyvulių kritimų. Laimei, mūsų krašte nuogąstavimai kol kas nepasitvirtino. Žmonės myli savo augintinius, jais laiku ir deramai rūpinasi“, - pasakojo Molėtų rajono Alantos seniūnijoje sodiečių augintinius prižiūrintys ir, esant reikalui, jiems pagalbą teikiantys veterinarijos gydytojas Kęstutis Kontrimavičius ir gyvulių reprodukcijos specialistas Vladas Telksnys. „Dideliais rūpinasi, o dėl mažiukų ne daug kas pergyvena“, - atsiduso Molėtų krašte žmonių smulkesnius augintojus (šunis, kates, žiurkenus, paukštelius bei kt.) gydyti specializavęsis veterinarijos gydytojas Arvydas Trimonis.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 46 - 50 išjungti 246
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Autopramoga