Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow STRAIPSNIAI
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
STRAIPSNIAI
Iš paslaptingo tolio į artimiausią teisiamųjų suolą Spausdinti
2010 m. gruodžio 09, Ketvirtadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Tokį maršrutą vėl pasirinko su teisės normų reikalavimais nelabai sutariantis, teisininko išsilavinimą turintis automobilių prekybos bendrovės „Paslaptingas tolis“ direktorius Virginijus Motiejūnas. Kelią nuo direktoriaus fotelio, minkštos sofos namuose iki kieto suolo teismo salėje jam reguliavo ne kelių policininkai, o Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Utenos apskrities skyriaus pareigūnai bei jų veiklai vadovavęs Utenos rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Ramūnas Dubrava.

Skaityti plačiau...
 
Aukas nuvertina, žmogžudžius brangina Spausdinti
2010 m. gruodžio 08, Trečiadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Jau penki metai, kai trečiąjį lapkričio sekmadienį minima pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Kasmet pasaulyje eismo įvykiuose žūsta daugiau nei vienas milijonas žmonių. Europoje pernai žuvo 35 tūkstančiai, Lietuvoje – 370. Šiemet iš Lietuvos kelių namo niekada nebesugrįšiantiems lapkričio 21-ąją reikėjo uždegti daugiau, negu 260 žvakučių.

Skaityti plačiau...
 
Be žinios dingusiam uždegti laidotuvių žvakelę ar ieškoti ir laukti? Spausdinti
2010 m. lapkričio 16, Antradienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Žmogus - ne kamparas: be pėdsakų neišgaruoja. Tačiau kasmet vis daugiau ir daugiau registruojama, ieškoma be žinios dingusių asmenų.

Skaityti plačiau...
 
Ir pigiausia šiluma kaulų nelaužo, bet kainomis kanda Spausdinti
2010 m. spalio 26, Antradienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Modernėjimo keliu žengianti UAB „Utenos šilumos tinklai“ Utenos kraštą įtvirtino tarp tų šalies rajonų, kuriuose šildymo kainos yra mažiausios.  Už uteniškius Lietuvoje pigiau šildomi tik Tauragės krašto gyventojai.

Skaityti plačiau...
 
Mišką kerta - lekia... urėdai Spausdinti
2010 m. spalio 20, Trečiadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

     Generalinės miškų urėdijos (GMU) teigimu, šalies valstybinių miškų plotai nuo 2000 m. padidėjo 63 tūkst. ha, medienos tūris – apie 10 proc., medieninė valstybinių miškų vertė – daugiau nei 1 mlrd. Lt, kitos vertės – po kelis kartus. Kasmet urėdijos sukaupia po 175 mln. Lt valstybės turto. Įsikibusios pagrindinių prioritetų – optimaliai vykdyti miško atkūrimo, apsaugos ir priežiūros darbus, net ir sunkmečiu urėdijos dirbo pelningai. Bet, kaip parodė 2009 m. veiklos patikrinimas, urėdijų rezultatai galėjo būti geresni. Dėl nustatytų vidaus kontrolės sistemos trūkumų iš pareigų atleisti net trys miškų urėdai. Tarpe jų – balandžio 14 d. iš pareigų buvo atleistas  ir Ignalinos miškų urėdas Vergantas Valiukas. Tik išvijimu iš darbo jo galimai privirta ir toliau verdama košė dar neišsrėbta, šaukštai nesudėti. Net sukaitę darbuojasi prokurorai, kitų institucijų specialistai. Nuo aistrų, melo ir tiesos karščio prieš ekspertizę užsiliepsnojo, galimus įkalčius dūmais paleido ir menkaverte metalo laužo krūva virto net prabangus urėdijos autobusiukas...

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 36 - 40 išjungti 246
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
VESTUVES