Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow STRAIPSNIAI
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
STRAIPSNIAI
Miško gyventojams dar reikia pagalbos Spausdinti
2011 m. kovo 09, Trečiadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

     Pagaliau sulaukėme pavasario pirmojo mėnesio. Tačiau žiema kalendoriaus neskaito, trauktis neskuba. Speigais ji toliau blogina ne tik smulkiosios faunos, bet ir kanopinių (ypač stirnų) mitybos ir žiemojimo sąlygas. Per storą, aptirpusį, pluta apsidengusį sušalusio sniego sluoksnį miško gyventojai dar nepajėgia išsikapstyti maisto. Išbadėję, nusilpę žvėreliai pamiršta baimę ir išsigelbėjimo ieško arčiau žmonių, traukia prie sodybų. 

Skaityti plačiau...
 
Trys karaliai Spausdinti
2011 m. sausio 05, Trečiadienis

Active ImageKai šaltą sniego blizgesį pradeda šildyti mažytės elektros lemputės, kai vis daugiau langų užsidengia žaliomis eglių šakomis, mintys vis dažniau ima suktis apie vieną magišką žodį – Kalėdos. Ir ne tik vaikai užmiega svajodami apie Kalėdų senį su maišu dovanų. Malonus rūpestis kiekvieną užveja į parduotuvę, nes norime savo artimuosius pradžiuginti išskirtine dovanėle. Ką gi išrinkti mylimajam, bičiuliui, kaimynui?..

Skaityti plačiau...
 
Ar tikrai dovanotam arkliui į dantis nežiūrim? Spausdinti
2010 m. gruodžio 19, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Lietuvaičiams nesvarbu, ekonominis pakilimas ar nuosmukis. Prieš Kalėdas, Naujus metus beveik visus apsėda išlaidavimo manija. Apsvaigus nuo dovanų pirkimo azarto, plačiai atveriamos piniginės ir maždaug trečdalis išleistų pinigų paleidžiama vėjais – perkamos gavėjui visiškai nereikalingos ir nenaudingos dovanos. Nesusimąstoma, kad vietoje džiaugsmo gavėjui jos gali kelti nepageidaujamų rūpesčių ar būti suprastos kaip priekaištas arba užuomina į geresnius santykius su dovanojusiuoju ateityje.

Skaityti plačiau...
 
Tauta badauja vardan tos, o dėl ko pampsta jos išrinktieji? Spausdinti
2010 m. gruodžio 19, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Seime vykstant valstybei garbės nedarantiems ir parlamentui nederantiems nesusipratimams, seimūnams tarnaujant tik savo ir lobistų gerovei, įstatymais įteisinant didesnį tautos girdymą, skurdinimą bei pačių nedorai pasisavinto turto išsaugojimą jų nuosavybėje, naujausia visuomenės apklausa atskleidė kiek netikėtą faktą – Seimu vis dar pasitiki 7 proc. Lietuvos gyventojų. Tikriausiai čia atsitiktinumas: tarp apklaustųjų pasitaikė keliolika seimūnų arba jų šeimos narių. Kitaip sunku suvokti, kas dar gali pasitikėti parlamentu, kurį net patys seimūnai televizoriuose deda į šuns dienas, kartais net tvartuose garuojančiu kvapniu dalyku vadina.

Skaityti plačiau...
 
Papuoši medį – pagražinsi Lietuvą ir save Spausdinti
2010 m. gruodžio 19, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Mūsų protėviai nuo seno mylėjo, garbino medžius. Kai kuriuos net šventais laikė, prie jų šventes rengė, aukas aukojo. Bet ilgainiui į medį vis daugiau tik vartotojo akimis imta žvelgti: pamiršus pagarbą, jo teikiamos naudos sau siekti. Šviesios atminties profesorės Elenos Šapokienės pastangomis Lietuvoje nuo 1994 metų vėl rusena senolių tradicija reikšti pagarbą medžiui – kas antrus metus gruodžio pradžioje rengiamos lapuočių medžių puošimo šventės.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 31 - 35 išjungti 246
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Ugnies_šokis