Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow STRAIPSNIAI
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
KONTAKTAI
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
REGISTRUOKIS

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
STRAIPSNIAI

Vardan Lietuvos valdžios vienybė težydi Spausdinti El.paštas
2011 m. birželio 21, Antradienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Telefonu Nr. 112 į Bendrą pagalbos centrą (BPC) atskriejo pranešimas: „Padėkite, Alantos gimnazijoje išlietas gyvsidabris. Kilo grėsmė žmonių sveikatai ir gyvybei...“. Aidint pavojaus sirenai, iš gimnazijos pastatų į stadioną skubiai evakavosi mokiniai, mokytojai, kitas personalas. Lauke pasitikrinus, pasigesta trijų gimnazistų.

Jūsų nuomonė? I 4242

Skaityti plačiau...
 
Gyvūnų gerovė – gyvūnų reikalas? Spausdinti El.paštas
2011 m. gegužės 23, Pirmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Po pietų iš labdaros valgyklos Utenoje išsvyravo benamis. Matėsi, kad dar nebuvo sotus, bet traukė iš kišenės duonos kriaukšlą, dar kažką valgomo ir, pats godžiai rydamas seiles, maitino perkorusį, aptriušusį, dėkingai uodegą vizginusį šunelį. Stebėdamas daug ką sakantį vaizdą, prisiminiau ir kitą, lyg tyčia tą pačią dieną pakeliui į Uteną regėtą žmogaus ir šuns susitikimą. Už Leliūnų, kol pravažiuos du artėjantys automobiliai, šalikelėje stabtelėjo, laukė ir dairėsi kaimo sargis. Priekyje važiavęs automobilis staigiai suktelėjo ant nieko panašaus nesitikėjusio, atšokti nespėjusio šuns ir jį nubloškęs pervažiavo. Padėti šuneliui buvo nebeįmanoma... Dvi situacijos. Vienoje alkanas žmogus su badą kenčiančiu silpnesniuoju dalijasi paskutiniu kąsniu, kitoje –silpnesnįjį pasmerkia kančiai, skausmingai atima jo gyvastį.

Jūsų nuomonė? I 4563

Skaityti plačiau...
 
Mėsos gamybos sektoriui – palankios perspektyvos Spausdinti El.paštas
2011 m. balandžio 15, Penktadienis

Active ImageNuo seno žemdirbyste ir gyvulininkyste garsėjusioje Lietuvoje nebepatenkinamas mėsos poreikis, valgome importuotą produkciją. Kiaulienos suvartojame dvigubai daugiau, negu išauginame. Trūksta ir lietuviškos galvijienos, triušienos, avienos.

Šarūnas PREIKŠAS

Dėl pašarų kainų augimo Europos Sąjungos (ES) gyvulių bandos pernai praretėjo vidutiniškai 4,7 proc. Tad mėsos gamybos sektorius turi geras perspektyvas. Juoba, kad gyvulininkystės skatinimui iš ES Kaimo plėtros programos (KPP) paramos ir nacionalinio biudžeto lėšų ir šiais metais bus atriekta didžiausia, net 65 proc. (84,5 mln. Lt) žemės ūkio valdų modernizavimui skirtų lėšų dalis.

Jūsų nuomonė? I 5663

Skaityti plačiau...
 
Ir kunigams smagu, kad Anykščių ir Molėtų valdantieji be sveiko proto dešiniųjų Spausdinti El.paštas
2011 m. kovo 21, Pirmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

    Beveik kas antras suaugęs Lietuvos gyventojas žiemą baigė bandymu būti svarbiu, reikšmingu, tikru savo krašto šeimininku – dalyvavo savivaldybių tarybų rinkimuose. Juose kiekvienas balso teisės turėtojas galėjo balsuoti už jam priimtinesnes partijas bei asmenis, o grįžęs iš rinkimų apylinkės namo, turėjo nusiplauti rankas, nes politika –vargu ar švarus dalykas.

Jūsų nuomonė? I 5051

Skaityti plačiau...
 
Privačiam sveikatos centrui rūpi pinigai, savivaldybei – pacientai Spausdinti El.paštas
2011 m. kovo 13, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

     Privatus sveikatos centras, vietinių ‚uabu“ vadinamas, Ignalinoje veiklą pradėjo 2009 m gruodžio 1 d. Jame dirba dauguma iki tol Ignalinos r. poliklinikoje dirbusių gydytojų su buvusia poliklinikos vyriausiaja gydytoja Rimante Gaideliene priekyje. Iškabos pakeitimas tiems patiems medikams profesionalumo nepridėjo. Todėl privatininkams pavyko prisivilioti tik  trečdalį, iš kiek daugiau nei 17 tūkst. pacientų. Jų, tiksliau, jų atnešamų ligonių kasos pinigėlių,  trūkumas netenkina nei „uabo“ šeimininkų, nei jame dirbančių medikų apetito. Dėl pacientų vyksta arši, vargu ar sveika vadintina medikų konkurencija.

Jūsų nuomonė? I 6670

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 26 - 30 išjungti 246
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
VESTUVES