Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow STRAIPSNIAI
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
STRAIPSNIAI
Į sakyklą su gėle ir akmeniu rankoje Spausdinti
2011 m. gruodžio 25, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

„Trys kunigai iš vienos šeimynos – tai didžiulė Dievo palaima, Janinos ir Mykolo Kazlauskų bei visos jų giminės pasididžiavimas“, - sveikindamas vyriausiąjį iš trijų kunigų Kazlauskų – kunigą Kęstutį su pusšimčio metų sukaktimi, kalbėjo JE Kaišiadorių vyskupas Juozas Matulaitis. Pristatydamas jubiliatą, vyskupas pabrėžė, kad Kęstutis ne tik pats pasirinko Bažnyčios tarno kelią, bet juo eiti paragino ir savo jaunesnį brolį Jurgį bei sūnėną Egidijų. Šiandien Kęstutis Dievui ir Bažnyčiai tarnauja dekanu kunigu Molėtų dekanate, Jurgis klebonauja Saldutiškio, Kirdeikių ir Labanoro parapijose, iš pelenų prikėlė Labanoro bažnyčią, o Egidijus pastoracinį darbą dirba Punske tarp lietuvių Lenkijoje.

Skaityti plačiau...
 
Bitelės - dirbo, bitininkai – šventė Spausdinti
2011 m. gruodžio 11, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Žmonėms vasara dažniausiai yra atostogų metas, o darbštuolėms bitelėms – pats darbymetis. Nuo senų laikų jų surinktas medus mums ir maistas, ir vaistas. Bet gardaus ir stebuklingo medaus ant savo stalo neturėtume be bitininko. Žmogaus, kuris bičiuliaudamasis su bitėmis, žiedų nektaru bičiuliškai dalijasi ir su mumis. „Bitininkai yra gerumo ambasadoriai. Linkiu tokią dvasios nuostatą išlaikyti iki kitos bičiulių šventės“, - bendraudamas su bitininkais sako Molėtų dekanato dekanas, kunigas Kęstutis Kazlauskas. O švęsti bičiulių šventes Lietuvos bitininkai moka.

Skaityti plačiau...
 
Kartu tikrai linksmiau – tik... ne visi tai supranta Spausdinti
2011 m. lapkričio 17, Ketvirtadienis

Active ImageKažkas yra pasakęs, jog uždaryk žmogų vieną, neduok jam bendrauti ir jis gali sužvėrėti. Sunku pasakyti kiek šiuose žodžiuose tiesos. Tačiau kad žmogų, ypač negalios kamuojamą, gydo ne tik vaistai, bet ir geras žodis, bendravimas ne kartą man tikino Videniškių bei Balninkų lankomosios priežiūros paslaugų teikėjos Irena Martinkėnienė bei Onutė Jurkevičienė. Jų teigimu, labai dažnai, ypač vyresniems bei negalios kamuojamiems žmonėms, keliolikos minučių pokalbis, bėdų išklausymas gydo, suteikia vilčių ir noro vėl laukti kito susitikimo akimirkų.

Skaityti plačiau...
 
Melskim Visagalį išsaugoti mūs šalį Spausdinti
2011 m. liepos 05, Antradienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Kartu su Nepriklausomybe į Lietuvą sugrįžo Mindaugo karūnavimo - Valstybės diena. Rytoj švęsime ją jau dvidešimt pirmą kartą. Tik ar tą dieną jausimės jaukiai, kai kirba aitrūs prisiminimai ir klausimas: ar dar turime teisę į Valstybės šventę, kai yra niekinami į vieno iš valstybės simbolių – į Prezidento instituciją pačių išsirinkti ir pasodinti, visus mus atstovaujantys asmenys? Paskelbus, kad Prezidento Algirdo Brazausko palaikai nebus įleisti į Arkikatedrą, įtrūko ir visuomenės rimtis. Vėl dvi stovyklos. Vieni už, kiti prieš. Net mišiose, gedulingose eitynėse, net prie kapo duobės. Ginant, siekiant kitam primesti savo nuomonę ir dėl to tarpusavyje net apsiriejant, į šuns dienas dedami ne tik Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchai, šalį valdantys politikai, bet ir velionis. Jei pagarbos ir ramybės nesulaukia net mirusysis, tai vargu ar ko geresnio gali tikėtis ir gyvieji. Ne tiek eiliniai, kitų tarp rinkimų tik tuščia vieta laikomi mirtingieji, kiek jų išrinkti aukščiausieji valstybės vadovai, su Prezidentais priekyje.

Skaityti plačiau...
 
Tiesa degina (1) Spausdinti
2011 m. birželio 26, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Prieš metus buvome liudininkais, kai pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės Prezidento laidotuvės buvo paverstos politiniu šou. Jo metu ne tik politikai, bet ir kai kurie bažnyčios hierarchai ėmėsi tik Dievui priskiriamo vaidmens teisti mirusiuosius, taikė dvejopus moralinius standartus neaplenkdami nė velionio artimųjų, skaldė ir priešino šalies gyventojus. Kartu matėme ir kitokį tos pačios katalikų bažnyčios kitų atstovų požiūrį į valstybę, žmogų, asmenį, jo gyvenimą. Tyliai, gal tik šaltoms, kurčioms, aklo įtūžio, keršto, sąskaitų suvedimo įniršio pritvinkusioms širdims negirdint, kiekvienas buvome kviečiamas Dievo akivaizdoje nusimesti visų blogybių apsiaustus, iš tiesų iš širdies paduoti vienas kitam ranką, atsiprašyti vieni kitų ir nuoskaudas peržengti kuriančia ir vienijančia vilties dovana, paliekant istorijai tai, kas yra istorijos. Tarp sutanotųjų santarvės ambasadorių regėjome ir vienintelį Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko nuodėmklausį, Alantos parapijos kleboną Sigitą SUDENTĄ. Prisimindami Prezidento mirties metines, su kunigu Sigitu diskutavome apie tai, kokios asmenybės neteko Lietuva ir kodėl šalyje ji vertinama ne vienareikšmiškai.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 21 - 25 išjungti 246
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Skelbimai