Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow STRAIPSNIAI
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
STRAIPSNIAI
Močiutės vairuoja, ...kunigas jų pinigus... skaičiuoja Spausdinti
2012 m. gegužės 24, Ketvirtadienis

Active Image Močiutės vairuoja, medikai ir kunigas jų pinigus, įkaušę policininkai savo aukas, o seimūnai baudas skaičiuoja

Šarūnas PREIKŠAS

„Mokytis vairuoti ir įsigyti vairuotojo pažymėjimą nusprendžiau būdama 68-erių, kai dovanų gavau automobilį“, - kaip apie savaime suprantamą dalyką kalbėjo Kazimiera Sasnauskienė, panorusi ne kada kas susimylės pavežti, o bet kada pati savarankiškai iš kaimo pasiekti Uteną, Kupiškį, Anykščius.

Skaityti plačiau...
 
Vairuotojų amžius giltinei nerūpi Spausdinti
2012 m. gegužės 24, Ketvirtadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

     Sutikę ar paviję šaligatvio viduriu lėtai judantį garbaus amžiaus senolį, nešokame ant jo su kumščiais, neaprėkiame negražiais žodžiais, o ramiai prasilenkiame ar net jam padedame. Tačiau paviję to paties ar kito senjoro kelio viduriu vairuojamą aprūdijusį „golfuką“ arba „žiguliuką“, su pro langą kyšančiais grėbliais, kaip mat nutrūkstame nuo grandinės: - „Senukai už vairo – mirtis už kampo! Nei apvažiuoti, nei pastumti! Uždrausti pensininkams vairuoti, teises atimti!..“

Skaityti plačiau...
 
Nusipelnėme šiukšlinti brangiau (3) Spausdinti
2012 m. gegužės 24, Ketvirtadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Prisipažinsiu, sukdamas vairą į Anykščių rajono Viešintų seniūnijos pusę, maniau, jog anykštėnai, gal iš pavydo, gal dėl kokių kitų priežasčių, apie Kovo 11-osios signatarą, neeilinį kelių kadencijų Seimo narį pripasakojo sunkiai įtikėtinų dalykų. Galvojau, ką tas kaimo žmogus žino? Šneka, ką mato. Parlamentaras jam neatsiskaito, širdies, dokumentų nerodo, todėl ir yra gal nepelnytai plakamas piktų liežuvių. Buvau įsitikinęs, kad Lietuvai prisiekęs, įstatymus gerai žinantis, pats juos leidžiantis, visiems pavyzdžiu turintis būti tautos išrinktasis, sau tikrai neleistų to, ką iš provincialų ir kitų girdėjau. Maniau, mūru stosiu už signataro garbę, remdamasis faktais, nuplėšiu jo šmeižimo skraistę. Bet kuo stipriau tą skraistę traukiau, tuo labiau įsitikinau, kad Lietuvai, vien Lietuvai tarnaujantis Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Jonas Šimėnas savęs nediskriminuoja. Lietuva jam kartais tampa tarsi kliūtimi, kartais tarsi priemone, kuriant savo ir sūnų gerovę.

Skaityti plačiau...
 
Nusipelnėme šiukšlinti brangiau (2) Spausdinti
2012 m. gegužės 08, Antradienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) ir šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė kaip mat perkrimto, kad Seimo AAK pirmininko Jono Šimėno deklaravimas, jog, priėmus Atliekų tvarkymo įstatymo pataisas, bus nauda gyventojams, iš tiesų yra jų papildomos išlaidos.

Skaityti plačiau...
 
Nusipelnėme šiukšlinti brangiau Spausdinti
2012 m. balandžio 18, Trečiadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Kaip sako gyvasis klasikas Juozas Erlickas, „Sniego nėr..., o besmegenių tiek, kad gali koalicijas lipdyti.“ Niekaip neiškenčiu nuo savęs neleptelėjęs: „Besmegenių nedegina, todėl jie ir nesudega.“ Nežinau, kas įkvėpė klasiką Juozą, bet mano „genialus atradimas“ prisirpo regint, kaip savivaldybėse bei aukščiausiose šalies valdžios institucijose pustomos „šiukšlės“ dėl šiukšlių ir, pasak garsaus Alantos parapijos klebono Sigito Sudento, „ta intencija“ atliktas žurnalistinis tyrimas.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 11 - 15 išjungti 246
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Filmai internete