Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow KAIMAS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
KAIMAS
"Parduodi aubraką – tegauni už... odą" Spausdinti
2007 m. spalio 24, Trečiadienis

Active ImageSigitas Gudžiūnas

Galvijų augintojas įsitikinęs, kad elgiamasi nesąžiningai

Pasak Tauragės r. Vizbarų k. ūkininko Romualdo Ozgirdo, anksčiau mėsos perdirbėjai tvirtino, kad iš pieninės karvės nėra daug mėsos, todėl ir supirkimo kaina neaukšta. Dabar šalies ūkininkai pradėjo auginti mėsinius galvijus, bet už juos supirkėjai daugiau irgi nemoka.

Skaityti plačiau...
 
Ūkis, kuriam į nugarą kvėpuoja miestas Spausdinti
2007 m. spalio 24, Trečiadienis

Active ImageJuozas Skripkauskas

Netolimoje ateityje kelios dešimtys hektarų gali tapti oaze, kurią iš visų pusių sups miestas. Kiškėnų k. (Klaipėdos r.) patenka į sparčiai urbanizuojamą zoną ir čia ūkininkaujantys gyventojai susidurs su rimtomis problemomis.

Skaityti plačiau...
 
Parama žemės ūkio kooperatyvams Spausdinti
2007 m. spalio 09, Antradienis

Active ImagePraėjusią savaitę Žemės ūkio ministerijoje (ŽŪM) lankėsi žemės ūkio kooperatyvo (ŽŪK) „Joniškio aruodas“ atstovai, vadovaujami šio kooperatyvo valdybos pirmininkės Lilijos Teresės Šermukšnienės, kuri taip pat yra Lietuvos ūkininkų sąjungos Joniškio rajono skyriaus pirmininkė. Susitikimo su žemės ūkio ministre prof. Kazimiera Prunskiene metu buvo aptariamos ŽŪK „Joniškio aruodas“ galimybės dalyvauti Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos (KPP) priemonėje „Žemės ūkio produktų perdirbimas ir pridėtinės vertės didinimas“.

Skaityti plačiau...
 
Pajamų normatyvų ir pajamų normos patvirtinimas Spausdinti
2007 m. rugsėjo 22, Šeštadienis

Active ImageLIETUVOS RESPUBLIKOS ŽEMĖS ŪKIO MINISTRAS

Į S A K Y M A S

Nr. 3D-420

Vilnius 2007 09 21

Dėl žemės ūkio ministro 2004 m. liepos 2 d. įsakymo Nr. 3D-391 ,,Dėl žemės ūkio veiklos pajamų normatyvų ir pajamų normos hektarui žemės ūkio naudmenų patvirtinimo“ pakeitimo

Skaityti plačiau...
 
Orai „išdykauja“, sodininkai nuogąstauja Spausdinti
2007 m. gegužės 05, Šeštadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

„Dvi pirmąsias gegužės naktis smarkokai spustelėjęs šaltis sugniuždė daugelį šalies sodininkų. Skaičiuojama, kad kai kuriuose soduose prarasta iki 70 proc. būsimo derliaus. Jau aišku, kad šiemet blogai derės obelys, vyšnios ir slyvos. Daugelyje Lietuvos rajonų temperatūra buvo nukritusi iki 5 laipsnių šalčio, o Švenčionių ir Ignalinos rajonuose žemė pasidengė iki centimetro storio danga“, - toks ELTOS pranešimas apskriejo šalį apie ankstyvąsias šalnas. Ir šiomis dienomis kasdien girdime tai apie kiaušinio dydžio ledų krušą, škvalus, žaibus, perkūniją, išvartytus medžius, nuplėštus stogus, tai apie gausų sniegą Šveicarijoje ar potvynius Lenkijoje. Gūžčiodami pečiais dėl tokių orų „išdaigų“, nė vienas klimatologas ar meteorologas nedrįso garantuoti, jog vėlyvosios šalnos, kartais būnančios gegužės pabaigoje ir net birželio pradžioje, mus aplenks.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 11 12 13 14 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 66 - 70 išjungti 70
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
VESTUVES