Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow KAIMAS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
KAIMAS
Vieniems pridėtinė vertė, kitiems bankrotas ir tuščia lėkštė Spausdinti
2009 m. rugsėjo 17, Ketvirtadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Europos ir kitose pasaulio valstybėse siekiama, kad pirmojo būtinumo maisto produktus įstengtų nusipirkti bei vartoti net ir mažiausias pajamas gaunantys tų šalių piliečiai, o maisto produktų gamintojai būtų pajėgūs išsilaikyti ir vidaus, ir užsienio rinkoje. Tačiau mėsos perdirbėjų ir Žemės ūkio ministerijos vadovų susitikime įsitikinome, kad Lietuvoje elgiamasi priešingai.

Skaityti plačiau...
 
Alkoholio tvaiko viršūnės nevaiko Spausdinti
2009 m. rugsėjo 07, Pirmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

Įstatymų leidžiamoji (Seimas) ir vykdomoji (Vyriausybė) valdžia bei kitos kompetentingos institucijos skelbiasi esančios susirūpinusiomis ir aktyviomis kovotojomis už blaivią Lietuvą. Žodžiai skambūs, o „iškovojimai“ dar iškalbingesni. Naktiniais įstatymais, jų pataisomis bei kitais išmintimi ir įžvalgumu neblizgančiais teisiniais aktais šalyje pasiektas šešėlinės ekonomikos renesansas: klesti spirito, tabako gaminių, kitų „akcizinių“ prekių kontrabanda, sparčiai auga nelegalios naminės degtinės gamybos mastai. Per septynis šių metų mėnesius šalyje užregistruota 460 neteisėtų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų gaminimo, laikymo, gabenimo bei pardavimo atvejų arba 75,6 proc. daugiau, negu pernai per tą patį laikotarpį. Tokių veikų Klaipėdos apskrityje užregistruota beveik 86, Šiaulių – 90, Telšių – 152, Tauragės – 200, o Utenos – net 525 proc. daugiau.

Skaityti plačiau...
 
Suvalgytos karvės prieauglio dešroms neveda Spausdinti
2009 m. rugpjūčio 30, Sekmadienis

Active ImageŠarūnas PREIKŠAS

UAB „Alantos agroservisas“ mėsos cechas įkurtas prieš septyniolika metų. Pradėjus nuo neaiškios vizijos, cechas augo, keitėsi, tapo modernia, Europos Sąjungos standartus atitinkančia įmone, rado savo vietą ir įsitvirtino rinkoje. Ekonominės sąlygos šalyje keičiasi, tačiau stabiliai dirbančios įmonės vadovams tenka spręsti tas pačias problemas.

Skaityti plačiau...
 
Kodėl daugėja agresyvių žmonių ir žiaurių nusikaltimų? Spausdinti
2009 m. rugpjūčio 18, Antradienis

Active ImageEgidijus Puodžiukas, Utenos apskrities viršininkas:

Viskas vyksta iš visuomenės gyvenimo. Jis sunkėja, žmonės darosi piktesni. Mažėja jų optimizmas. Į ateitį žiūri pesimistiškai. Susikaupė užklupusios nedarbo, kitos jiems sunkiai sprendžiamos ekonominio nuosmukio problemos.

Jos ir išsilieja tokiu būdu. Kitas dalykas – besaikis alkoholio vartojimas. Viskas kartu ir iššaukia nužmonėjimą. Turėtų būti griežtesnis, padarytoms veikoms adekvatus vertinimas.

Skaityti plačiau...
 
Kaimas puoselėja protėvių vertybes Spausdinti
2009 m. birželio 30, Antradienis

Active ImageLietuviai nuo seno garsėja ne tik darbštumu, bet ir mokėjimu smagiai pasilinksminti, dainomis raminti skausmą, kitas gyvenimo negandas

Šarūnas PREIKŠAS

Jau tūkstantį metų Lietuvos vardas skamba pasaulyje. Su pasididžiavimu bei ypatingu virpuliu krūtinėje jį taria ir žemdirbiai, per šimtmečius laisvalaikiu nuo medžioklės iš miškų žemę atkovoję, ją dirbti išmokę duonos augintojai. Pagarba protėvių kartoms tryško ir svetingame Molėtų krašte vykusiame penktajame Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos sąskrydyje.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 26 - 30 išjungti 70
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Autopramoga