Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow SPAUDOJE
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
SPAUDOJE
Kiek išleidžiame svaigalams? Spausdinti
2010 m. vasario 09, Antradienis

Active Image

Arminas Mockevičius

Ekonominio sunkmečio akivaizdoje vis dažniau kalbama apie tai, kad šeimos turėtų peržiūrėti savo išlaidas ir atsisakyti nereikalingų pirkinių. Nebesistebime žinutėmis, kad šiuo metu daugiau perkama ne gatavų maisto produktų, bet produktų iš kurių galima patiekalus pasigaminti patiems (kruopų, makaronų ir pan.). Tačiau retas žmogus susimąsto, kiek šeimos biudžeto išleidžiama visiškai nereikalingoms prekėms, kurių poreikis yra dirbtinai formuojamas pasitelkiant vis naujesnes reklamos galimybes. Dalis tų prekių perkama jau priklausomų žmonių, bet sunkmetis, tik nedidelę dalį tų žmonių priverčia pamąstyti apie galimybę apskritai nutraukti šių medžiagų vartojimą. Kalbame apie tabaką ir alkoholį.

Skaityti plačiau...
 
Pedofilai: jie kol kas laimi Spausdinti
2010 m. sausio 26, Antradienis

Sample ImageJurga TVASKIENĖ

Apie mūsų krašte egzistuojantį pedofilų tinklą viešai prabilta tik po žudynių Kaune. Tačiau dar prieš dešimtmetį kaimynė Latvija, supurtyta milžiniško pedofilijos skandalo, įspėjo apie gijas, nusidriekiančias į Lietuvą. "Jie yra sudedamoji mūsų elito dalis, o elitas - nepakaltinamas", - maždaug taip nuskambėjo neoficialus Lietuvos atsakymas.

Skaityti plačiau...
 
Seimas ir Vyriausybė siūlo tai, ko nepadarė Muravjovas Spausdinti
2010 m. sausio 19, Antradienis

Active Image Vyriausybės siūlymas įteisinti galimybę asmenvardžius rašyti originalo kalba gali atvesti prie Lietuvos suvereniteto praradimo, teigia kalbininkai. Jie siūlo tautos išrinktiesiems nepalaiminti šio įstatymo projekto.

Skaityti plačiau...
 
Kiaulių gripo grėsmė ir skiepai – farmacijos gigantų išpūsta apgaulė? Spausdinti
2009 m. lapkričio 06, Penktadienis

Active ImageMonika Bončkutė, Vladas Krivickas

Vakcina nuo kiaulių gripo jums neprieinama arba patingėjote pasiskiepyti nuo sezoninio gripo? Kai kurie gydytojai teigia, kad tokiu atveju esate tarp laimingųjų. Vis daugiau JAV medikų kyla ne tik prieš kiaulių gripo vakciną, bet apskritai prieš bet kokius skiepus.

Skaityti plačiau...
 
Ilgapirščių išpažintis: neįmanomos vagystės nėra Spausdinti
2009 m. lapkričio 05, Ketvirtadienis

Active ImageVirginija Mačėnaitė

Esate įsitikinę, kad savo būsto saugumu pasirūpinote visais įmanomais būdais? Pabuskite iš rožinio sapno – vagys mato kitaip.Kaip saugote savo turtą? Pasitikite akylais kaimynais, šarvuotosiomis durimis ir brangiomis apsaugos sistemomis? O gal jūsų būstą ištikimai sergi piktas šuo? „Niekai! – sako vagysčių profesionalai. – Jei kritai vagiui į akį – viskas, neišsisuksi!“. „Lietuvos draudimo“ iniciatyva pirmą kartą šalyje „TNS Gallup“ rugsėjį atlikta 386 nuteistųjų už vagystes apklausa atskleidė liūdną tiesą: Lietuvoje pavogti svetimą turtą lengva kaip du kart du.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 36 - 40 išjungti 199
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
VESTUVES