Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow SPAUDOJE
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
SPAUDOJE
Žydrųjų smogikų užmačios Spausdinti
2010 m. vasario 19, Penktadienis

Active ImageMarius Kundrotas

 Artėjant gegužės 8-ajai, Lietuvoje ir pasaulyje kyla vis aštresni debatai apie rengiamą homoseksualistų manifestaciją. Dažnas, paveiktas propagandos, galvoja: kas gi čia tokio – pražygiuos ir nutils. Po to bent metus būsime ramūs. Deja, tai – naivios viltys. Visuomenė jaukinama palaipsniui.

Skaityti plačiau...
 
10 žingsnių, sunaikinančių vietinę bendruomenę Spausdinti
2010 m. vasario 19, Penktadienis

Active Image1 žingsnis: Tolerancija

Kelias į pragarą visuomet grįstas gerais ketinimais. Visų pirma jums reikia priimti ir mylėti visus žmones, kurie nori gyventi jūsų bendruomenėje. Tarp jų yra šalia gyvenantis smurtaujantis ir kvailas kaimynas, nuo kurio jau pastojo trys lengvabūdės bendruomenės moterys ir gimė 15 mielų vaikučių, kuriems kabinėjimasis prie žmonių ir rūpesčių kėlimas tėra hobis. Jūs priimate juos, nes jie sunkiai dirba Kapitalo gamykloje, kur daugelis piliečių užsidirba pragyvenimui.

Skaityti plačiau...
 
Pajamos – natūra, mokesčiai – kupiūra Spausdinti
2010 m. vasario 14, Sekmadienis

Active ImageJeigu žiūrėdami į pervestą 2010 m. sausio mėnesio atlyginimą matote, kad trūksta keliasdešimties ar šimto ir daugiau litų, nepulkite kaltinti darbdavio ar „žioplos“ buhalterės. Gali būti, jog šie „dingę“ pinigai – tai kaina už tarnybinį automobilį, kuriuo važiuojate namo ir į darbą, nulekiate į parduotuvę ar svečius, o galbūt net ir savaitgalį į kaimą.

Skaityti plačiau...
 
10 patarimų sutaupyti Spausdinti
2010 m. vasario 14, Sekmadienis

Active ImagePer sunkmetį visi ypatingai galvoja apie tai, kaip sutaupyti pinigų ir jų nešvaistyti toms prekėms, kurioms iš tiesų neverta patekti į jūsų prekių vežimėlį. Todėl pateiksime keletą patarimų, kuriais vadovaujantis sutaupysite kur kas daugiau nei anksčiau.

Skaityti plačiau...
 
20 atsakymų į įvairius klausimus Spausdinti
2010 m. vasario 13, Šeštadienis

Active ImageSENSTANT MELSVĖJA AKYS

Sensta tik mėlynos akys. Rudos akys lieka tokios pat spalvos per visą gyvenimą. Rudų akių rainelėje yra melanino. O mėlynos akys, tiesą sakant, yra lyg ir bespalvės. Mėlyna spalva atsiranda šviesos sugėrimo ir atspindėjimo dėka. Rainelėje esantys baltymai senose akyse yra išskaidyti į labai mažas dalelytes, kurios labai stipriai išsklaido šviesą. Todėl jos būna pilkai mėlynos debesų spalvos. Kūdikių akys būna tamsiai mėlynos. Taip yra todėl, kad baltymai nėra išskaidyti ir daug geriau sugeria šviesą.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 31 - 35 išjungti 199
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Autopramoga