Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow SPAUDOJE
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
SPAUDOJE
„Aukštaitiškas formatas” skaičiavo politikų pinigus Spausdinti
2015 m. sausio 01, Ketvirtadienis

Active Image

Skaitytojus pasiekė naujas, paskutinis 2014 metų žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeris.
Šiame žurnale išsamiai išnagrinėtos Utenos regiono politikų šeimų turto deklaracijos, suskaičiuotas merų, Seimo narių ir savivaldybių Tarybų narių turtas. Baigiantis kadencijai Utenos regiono savivaldybių Tarybose liko 17 milijonierių. 6 milijonieriai dirba Utenos rajono Taryboje, 5 – Molėtų, 3 – Ignalinos, o Zarasų, Anykščių ir Visagino savivaldybių Tarybose yra po vieną milijonierių. 

Skaityti plačiau...
 
Europarlamentarės L. Andrikienės vizitas į Alantą ir Molėtus Spausdinti
2014 m. gegužės 14, Trečiadienis

Lietuvos europarlamentarės dr. Laimos Andrikienės gegužės 8-osios vizitus Molėtų rajone lydėjo pavasariškas lietus ir gera nuotaika.

Vizitų programa prasidėjo Europos pamoka Naujasodyje įsikūrusioje Alantos technologijos ir verslo mokykloje, kur Lietuvos atstovę Europos Parlamente nustebino mokinių žinios apie Europos Sąjungą. Europos pamokoje dalyvavusieji ne tik žinojo, kiek valstybių priklauso ES, bet ir kiek iš jų yra euro zonos narės, kada atsirado euras bei kiek žmonių gyvena Europos Sąjungoje. „Nuoširdžiai džiaugiuosi jūsų žiniomis“, – neslėpė L. Andrikienė.

Skaityti plačiau...
 
Naujasodžio Virinta užrišo krepšį pandėliečiams Spausdinti
2013 m. gruodžio 04, Trečiadienis

Active ImageNaujasodžio Virintos (Molėtų raj.) komanda savo pirmosiose rungtynėse namuose iškovojo įtikinamą pergalę 75:55 įveikdama svečius Pandėlio Pandėlį (Rokiškio raj.).

Skaityti plačiau...
 
D.Michnevičius padovanojo pergalę Naujasodžio Virintai Spausdinti
2013 m. lapkričio 23, Šeštadienis

Naujasodžio VirintaĮnirtinga kova vyko Aukštaičių provincijos rungtynėse tarp Lėno-Taujėnų Partizanų (Ukmergės raj.) ir Naujasodžio Virintos (Molėtų raj.). Taujėnuose vykusiose rungtynėse vyko atkakli kova, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis.

Skaityti plačiau...
 
Beveik rimtai. Apie horoskopų naudą Spausdinti
2013 m. spalio 04, Penktadienis

Active ImageNors mūsų valstybėje bent 8 iš 10 žmonių teigia, kad yra krikščionys, tačiau intuicija kužda, jog kur kas daugiau lietuvaičių dieną pradeda ne malda, bet horoskopų skaitymu. Kartkartėmis tenka skaityti vietinių „eterio blizgučių“, nelabai aišku, kodėl vadinamų „žvaigždėmis“, pasisakymus, jog net bažnytinės santuokos data pasirenkama pagal astrologų rekomendacijas, jau nekalbant apie tai, kad praktiškai kiekvienas lietuvaitis gali pasakyti, jog jis yra „jautis“, „mergelė“ ar „skorpionas“, tačiau paklaustas, kuriai parapijai priklauso, dažniausiai tik gūžtels pečiais – kam rūpi tokie nereikšmingi klausimai.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 1 - 5 išjungti 199
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Autopramoga