Top Logo ALUNTA
TITULINIS arrow NAUJIENOS
MENIU
TITULINIS
NAUJIENOS
MEDŽIOKLĖ
STRAIPSNIAI
SPAUDOJE
KAIMAS
GALERIJA
PAIEŠKA
NUORODOS
Orų prognozė
Naujienos trumpai
mod_dbrss2 AJAX RSS Reader poweredbysimplepie
Privačių miškų savininkų dėmesiui! Spausdinti
2007 m. lapkričio 19, Pirmadienis

Active ImageViešoji įstaiga „NPR“ 2007 m. lapkričio 29 d. 14 val. Alantos seniūnijos salėje, adresu Turgaus a. 9, Alantos mst., Molėtų r., organizuoja 4 ak. val. mokymus privačių miškų savininkams, kurių metu bus supažindinama su svarbiausiais privataus miško tvarkymo ir naudojimo teisiniais reikalavimais bei konkrečių miško ūkio darbų vykdymo pavyzdžiais.

Skaityti plačiau...
 
Išleista nauja Kazimiero Jakučio – Pagulbio kompaktinė plokštelė Spausdinti
2007 m. lapkričio 15, Ketvirtadienis

Active ImageGoda Rudytė

Verslininkas bei dainuojamosios poezijos alikėjas Kazimieras Jakutis išleido naują kompaktinę plokštelę „Iš tos nakties“.
Šiame atlikėjo albume skamba keturiolika melodingų kūrinių, gimusių iš puikių eilėraščių. K.Jakutis muziką sukūrė ne tik savo, bet ir garsių poetų Pauliaus Širvio, Jono Strielkūno, Antano Miškinio, Alfo Pakėno, Juozo Macevičiaus, Aleksio Churgino bei Petro Pabaraičio eilėms.

Skaityti plačiau...
 
Susisiekimo ministerija skatina karą keliuose? Spausdinti
2007 m. lapkričio 13, Antradienis

Active ImageLietuvos autoverslininkų asociacija, kurios pagrindiniai nariai - naujų automobilių pardavėjai, sumanė visiškai uždrausti lengvųjų automobilių įvežimą iš JAV. Ministerijai pateikti pasiūlymai, kad Lietuvoje galima būtų užregistruoti tik tuos iš JAV pagamintus automobilius, kurie neva atitinka Europos Sąjungos išmetamųjų dujų bei stabdžių sistemų reikalavimus.

Skaityti plačiau...
 
Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus pareiškimas Spausdinti
2007 m. lapkričio 12, Pirmadienis

Active ImageLietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus pareiškimas priėmus Vidaus reikalų ministro ir Lietuvos policijos generalinio komisaro atsistatydinimus

Pastarosiomis dienomis Lietuva dalijosi skausmu su Aleksandrijos kaimo Bučkų, Kubilių ir Petkų šeimomis, policijos pareigūno sukeltoje avarijoje netekusiomis vaikų. Lapkričio 7–oji yra ne tik jų tragedijos diena, ji tapo rimtos krizės policijoje atspindžiu. Nelaimė Skuodo rajone išryškino vidaus reikalų sistemoje įsisenėjusias problemas, dar labiau sumenkino žmonių pasitikėjimą policija. Prarastos vaikų gyvybės, pareigūno padarytas nusikaltimas ir jo aplinkybės reikalauja aiškių atsakymų, kodėl tai įvyko, ir ryžtingų sprendimų. Netoleruotina, kad pareigūnų padaryti nusikaltimai sulaukia pateisinimų ar palyginti švelnių bausmių.

Skaityti plačiau...
 
Dar kartą super 6 tukas Spausdinti
2007 m. lapkričio 09, Penktadienis

Active ImageNetiesa, kad lapkritis pats liūdniausias mėnuo. Ilgais vakarais galima pasidaryti sau šventę. Tik nuo mūsų priklauso, ar ilgi lapkričio vakarai bus liūdni, ar linksmi.

Skaityti plačiau...
 
<< Pradėti < Peržiūra 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 291 - 295 išjungti 313
KLAUSIMAS
Ar dalyvaujate labdaros akcijose?
 
SKELBIMAI

Active ImageMolėtų rajono Alantos senelių globos namai kviečia aplankyti naujai sukurtą interneto svetainę.

 

 
Radijas internete

Copyright vEsti24
GALERIJA
REKLAMA
Autopramoga